Читать «Серія "БІБЛІОТЕКА ПРИГОД ТА НАУКОВОЇ ФАНТАСТИКИ" видавництва "Молодь"» онлайн
"Молодь"
Серія
"БІБЛІОТЕКА ПРИГОД ТА НАУКОВОЇ ФАНТАСТИКИ"
1956–1959 р.р.
1956
Бережний В.
Бережний Василь Павлович український письменник і журналіст. Уже його перша науково-фантастична повість "У зоряні світи" була надрукована видавництвом «Молодь» у 1956 році тиражем у 65 тисяч екземплярів. І, починаючи з дебюту, фантаст Бережної досягає чималої популярності. І з виходом його нових книг в цьому жанрі вона не зменшується. Досить сказати, що всі його наступні книги наукової фантастики незмінно друкувалися і перевидавалися масовими тиражами. З під його пера вийшло півтора десятка науково-фантастичних повістей, а також більше півсотні оповідань, які були об`єднані в десяток збірників.
___________________
Верн Ж.
Книга розповідає про кругосвітну подорож в морських глибинах на унікальному підводному кораблі Наутилусі дослідника и винахідника капітана Немо та його товаришів.
Владко В.
Науково-фантастичний роман Володимира Владна розповідає про незвичайні пригоди космонавтів, які здійснили подорож на загадкову планету Венеру.
Дашкієв М.
Пригодницько-фантастична повість про мужню боротьбу передових представників радянської та індійської біологічної науки з англійськими шпигунами за право володіти секретами Їжі Богів та Зубів Дракона. Так названі біокаталізатори, що дозволяють вирішити світову проблему голоду та проводити безприкладні операціїї з трансплантації органів.
Загребельний П.
Окремим своїми сторінками „Марево” нагадує фрагменти художньої енциклопедії. Так докладно і в міру, із професійним знанням, вільно й просто, розповідає Павло Загребельний про багату й суперечливу історію Ірану, про його примхливу природу, про калейдоскопічно-барвисті базари Сходу, про працелюбний талановитий народ цієї країни та про його звичаї.
Єфремов І.
Повість відправляє читача в Грецію та Єгипет XI–X ст. до н.е. і розповідає про пригоди молодого скульптора грека Пандіона.
Рибаков А.
Герої Анатолія Рибакова — звичайні московські школяри. Спостережливість і допитливість арбатських хлопців Миши, Генки и Славки не дають їм нудитися, вони надають перевагу життю насиченому та неспокійному. Загадка старого кортика захоплює хлопчаків у пригоди, повні таємничих подій та небезпек.
Смолич Ю.
Перебуваючи у справах в Німеччині, українка Юлія Сахно відряджена Берлінською академією до Румунії, щоб вивчити передовий досвід доктора Гальванеску у царині сільського господарства.
Дорогою з’ясувалося, що серед навколишніх селян маєток Гальванеску користується лихою славою. Та й сам доктор, як згодом виявилося, досліджує зовсім не сільськогосподарські проблеми, а проводить злочинні експерименти над людьми.
Юлія Сахно вступає в нерівну боротьбу зі злим генієм…