Гордість і упередженість

4,5 236 308 003

Поделиться в социальных сетях:


Поделиться в социальных сетях:


Описание

Книга «Гордість і упередженість» (Pride and Prejudice) автора Джейн Остін оценена читателями портала DeepBIGLib.com на 4,5 из 5 баллов на основании 66057 оценок, содержит 236 страниц, которые вы можете читать онлайн бесплатно.

Світ творів англійської письменниці Джейн Остен (1775–1817) — світ звичайних чоловіків і жінок. доволі буденний, розмірений і в той же час не позбавлений драматизму. Тонкий психолог і знавець людського серця, письменниця створила надзвичайно виразні й правдиві образи. Її герої — живі люди, з усіма їх достоїнствами і недоліками, здатні і на високі почуття, і на великі помилки.

Перше знайомство героїв роману «Гордість і упередженість» багатого аристократа Дарсі та дочки провінційного поміщика Елізабет не обіцяло серйозних почуттів між ними. Дарсі поставився до сім’ї Елізабет зверхньо, з упередженістю, і дівчина відповіла йому так само. Це і стало головною перешкодою у їхніх відносинах. Навіть тоді, коли вони зрозуміли, що не можуть жити один без одного, їм не просто було зламати свою гордість, щоб відкрити серця коханню…

Переклад Володимира Горбатька


Язык: Украинский

Язык оригинала: Английский

Год: 1813

Год издания: 2005

Оригинальное название: Pride and Prejudice

Издатель: Фоліо

ISBN: 966-03-2896-6

Переводчики: Горбатько Володимир К.